“ЦЕ НЕ ПІАР, Я НЕ ЗБИРАЮСЬ ВСТУПАТИ ДО ЗСУ ЧИ ТРО ДЛЯ ФОТОСЕСІЙ. ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ, ЯКЕ Я ХОЧУ ЗАХИСТИТИ”: ЕКТОР ХІМЕНЕС-БРАВО ПРОЙШОВ ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ

Відомий колумбійський шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво вирушив на тренування у військовій справі. Про це відомий український ведучий написав на своїй сторінці в Instagram.

“На вихідних розпочав тренування військовій справі. Я – звичайний громадянин, бізнесмен, лідер думок, у якого будинок у Ірпені. І мені стало страшно за своє життя та близьких, коли я уявив, що міг бути 24 лютого вдома.

Це може повторитись. 13 років тому я приїхав в Україну та закохався в цю країну, людей та менталітет. Тому кидати у тяжкі часи кохану не за моїми цінностями.

Хоч я і не засуджую, тих хто виїхав, і вам не раджу. Кожен допомагає, як може. Хтось на мітингу в Берліні. Хтось донатом з Італії. А хтось – тут на місці. Це – нормально. Тому я починаю приділяти час навичкам, які потрібні для свого захисту”, – написав Ектор.

Шеф-кухар додав:

“Якщо кожен в Україні пройде такий курс, росія сюди більше не прийде.Чи сумно допускати думку, що я кулінар та зірка телебачення повинна навчатись такому у 21 столітті замість створенню чогось прекрасного? Так, ця думка мене не веселить. Але, такий час.

Це не піар, я не збираюсь вступати до ЗСУ чи ТРО та їздити по блокпостах для фотосесій. Це – моє життя, яке я хочу захистити та транслюю вам свої думки та позицію.

І впевнений, що кожен українець має задуматись про це, оскільки окупанти можуть повернутись в ваш дім.
І ми зустрінемо вже їх по-іншому.

Захист від ракет нам забезпечить ЗСУ. А ми маємо бути готові зустріти окупанта у своєму дворі.

Тому ми маємо згуртуватись. Нас – 40 мільйонів, а керівництва кілька сотень. Ні одна країна, крім США, (напевно) не була б готова воювати з росією на 100%.

Ми переможемо, якщо будемо єдині”, – підсумував Хіменес-Браво.

Фото: hectorjimenezbravo, Інстаграм