Ми всі дуже переживаємо: у Києві безслідно зникла дівчина з незвичайним татуюванням. ФОТО

У Києві розшукують дівчину з незвичайним татуюванням, вона пропала в ніч з 12 на 13 квітня і досі так і не вийшла на зв’язок

Подробиці у справі зникнення Ірини Найденко повідомила її колега Лілія Козлова, вона бачила зниклу в останній раз. Було це ще 6 квітня.

“Я разом з Ірою працювала. Останній раз її бачила 6-го числа в клініці, запитала, чому звільняється. Вона сказала – можливо, взагалі переїду. Я запитала: з хлопцем? Вона відповіла: так! За її словами, я зрозуміла, що вона тому і кинула роботу – через те, що знайшла кого-то і думає змінювати місце проживання. Іра дуже спокійна і приємна дівчина, такий вчинок взагалі на неї не схожий, усі за неї дуже переживаємо. Швидше б вона повернулася, будемо сподіватися на краще! – розповіла Лілія.

Однак хлопець Ірини, виявилося, був не в курсі її планів, і на момент зникнення взагалі був в Польщі. Про це повідомила сестра Ірини. Вона додала, що йдучи з дому, Ірина залишила документи і телефон, і не взяла грошей. Цікаво, що з телефону перед своїм зникненням дівчина видалила всі дані.

Родичі розповіли про те, що їм вже дзвонили невідомі з вимогою викупу. “Два рази виродки дзвонили і викуп за неї вимагали. На чужому горі хочуть нажитися”, – повідомила сестра Іри.

Рідні зниклої звернулися із заявою в поліцію. Правоохоронці порушили кримінальну справу і почали пошуки.

Особливі прикмети Ірини:
Зріст 176 сантиметрів, прямі світле волосся, сіро-зелені очі, на лівій руці біля зап’ястя татуювання у вигляді мамонта. Була одягнена в чорну довгу толстовку з портретом Курта Кобейна (спереду портрет, ззаду у вигляді квітів написано ім’я Курт), низькі білі кеди, мала при собі велику бежеву сумку.

Джерело

Ми всі дуже переживаємо: у Києві безслідно зникла дівчина з незвичайним татуюванням. ФОТО