На Запоріжжі український захисник вдруге за місяць збив ворожий літак: цього разу Су-25 “Грач”

Українські військові вже неодноразово довели, що можуть збивати російські літаки навіть з озброєння радянського зразка. Декому це вдається навіть двічі.

Російські окупанти вирішили активно використовувати авіацію при наступі в Запорізькій області. Втім наші воїни завдають російській армії втрат на всіх напрямках та готові до будь-яких змін оперативної обстановки, передає 24 канал.

Два літаки за місяць

Саме в Запорізькій області нацгвардієць в одному з районів виконання завдання збив російський штурмовик Су-25 “Грач”. Сталося це 23 травня.

Особливість цього випадку полягає в тому, що цей військовослужбовець уже вдруге за цей місяць збиває літак росіян, чим завдає значних втрат російській окупаційній армії.

Як повідомили у Національній гвардії України, це військовослужбовець строкової служби. А збив він російський військовий літак за допомогою переносного зенітно-ракетного комплексу “Ігла”. Розроблений цей ПЗРК був ще в радянські часи.

Як українці збивають російські літаки “Іглою”

Випадок на Запоріжжі – не перший за час війни, яку розпочала Росія, коли українські захисники збивають ворожу авіацію “Іглою”. Чи не найвідоміший випадок – коли на початку березня мобілізований працівник “Укрпошти” Сергій Чижиков завдяки цьому ПЗРК збив ворожий Су-35. Вартість такого літака від 40 до 65 мільйонів доларів (в залежності від модифікації). А ПЗРК “Ігла” котує від 40 до 60 тисяч доларів.