Віче за відставку Петра Порошенка з посади президента відбулось! Наступне віче анонсували 18 лютого…

Попри усі металоконструкції на майдані Незалежності та інші іхитрощі влади, віче за відставку Петра Порошенка з посади президента відбулось!

Наступного разу Петру Порошенку необхідно буде заставити металічними одоробалами не лише майдан Незалежності, але і Європейську, Михайлівську, Поштову, Контрактову площі… А може заблокує усі площі, парки та сквери столиці. У нього на це розуму вистачить.

Перед віче прихильники «Руху нових сил» пройшли центром столиці від парку Шевченка вулицею Володимирська до Михайлівської площі, потім — до Європейської площі.

Наступне віче анонсували 18 лютого.

Як заявив зі сцени на Європейській площі депутат парламенту і соратник пана Саакашвілі Юрій Дерев’янко, президента України закликали «прийти в цей день на Майдан і оголосити про свою відставку».

Він також додав, що 18 лютого о 12:00 планується проведення побідних акцій не лише у Києві, але й «в усіх областях України». Цю резолюцію схвалили учасники мітингу.

За словами організаторів, автоколона мітингувальників з близько 30 машин вирушила додому до Петра Порошенка, щоби особисто вручити йому запрошення на акцію 18 лютого.

Rostyslav Demchuk

Віче за відставку Петра Порошенка з посади президента відбулось! Наступне віче анонсували 18 лютого…