Слова: 1pУ Білорусі на Партизанському проспекті внаслідок наїзду легковика загинув 19-річний хлопець. Про це заявило Міністерство внутрішніх справ в Telegram./p pПрессекретар МВС Білорусі strongОльга Чемоданова/strong повідомила, що ДТП сталося 16 серпня близько 3:20 ранку. Водій «Рено» наїхав на хлопця-пішохода, який знаходився на проїзній частині. Від численних травм 19-річний юнак помер на місці./p pМВС запевняє, що померлий був одним із учасників масових потестів./p p id=»mce_3″strongЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: a href=»/articles/world-life/_glava-mvs-bilorusi-viznav-scho-u-tarajkovskogo-mogli-strilyati/979460″ target=»_blank»Глава МВС Білорусі визнав, що у Тарайковського могли стріляти/a/strong/p div class=»back-block» p16 серпня у Білорусі відбувся найбільший за чисельністю учасників a href=»/articles/politics/_protesti-v-bilorusi-lukashenko-dopustiv-provedennya-novih-prezidentskih-viboriv/979573″Марш свободи/a. Демонстранти, як й у попередні дні, вимагали переобрання президента через фальсифікацію виборів. Цього разу силовики утрималися від прямого насильства щодо мітингувальників./p /div Російська версіяФайл Правка Вставити Вид Формат Таблиця Інструменти ПІБbr — pGazeta.uaЧитайте также ВідеоБекПитанняВідповідьВиносОчистити форматування//-p

В Беларуси на Партизанском проспекте в результате наезда автомобиля погиб 19-летний парень, который скончался на месте ДТП. Об этом заявило Министерство внутренних дел в Telegram.

Пресс-секретарь МВД Беларуси Ольга Чемоданова сообщила, что ДТП произошло 16 августа около 3:20 утра. Водитель «Рено» совершил наезд на мальчика-пешехода, который находился на проезжей части. От многочисленных травм 19-летний юноша скончался на месте.

МВД уверяет, что умерший был одним из участников массовых протестов.

16 августа в Беларуси состоялся крупнейший по численности участников Марш свободы. Демонстранты, как и в предыдущие дни, требовали переизбрания президента из-за фальсификации выборов. На этот раз силовики воздержались от прямого насилия в отношении митингующих.