«Два роки «успішної», на думку Гройсмана, діяльності уряду підходять до кінця!», — Купрій

Віталій Купрій

Два роки «успішної», на думку Гройсмана, діяльності уряду підходять до кінця!

Моя думка така. Досягнення уряду Гройсмана сумнівні. Не зважаючи на номінальний ріст заробітних плат і пенсій, він перекривається значним здорожчанням цін на товари і послуги. Економічні проблеми, з якими на впорався Прем‘єр, змушують мільйони українців шукати працевлаштування за кордоном. Країна поступово вимирає і саме тому уряд вперто відмовляється проводити перепис населення.

Тотальна корупція, незахищеність права власності і провал реформи системи правосуддя зупиняє розвиток України, до нас просто не йде інвестор. А те, що заробляється тут, виводиться за численними схемами за кордон в офшори, зрозуміло що без сплати податків. Земельні афери, необґрунтовані комунальні тарифи, нещадна вирубка лісів, експлуатація олігархами природних багатств, псування екології — ось що принесло нам правління режиму Порошенка-Гройсмана!

Звісно, а відкіля ж у Гройсмана знання для державного управління? Диплом то про вищу освіту підроблений. І за це прийдеться рано чи пізно відповідати.

Проте не має ніякого сенсу голосувати за зміну уряду, бо якщо інший кандидат не задовольнить більшість, то Гройсман так і залишиться в.о. Ну а Юрій Луценко на посаді Прем‘єра — це ще більше зло!

Треба міняти всіх — і уряд, і парламент, і президента, а також всіх без виключення керівників правоохоронних та контролюючих органів органів. А про суддів забув(( Боже, як все запущено.

Джерело

«Два роки «успішної», на думку Гройсмана, діяльності уряду підходять до кінця!», — Купрій