Пожежа на складах ЗСУ: що встигли розповісти і показати на даний момент

В ніч з понеділка на вівторок, 9 жовтня, у Чернігівській області на складах ЗСУ, де зберігаються боєприпаси, сталася детонація. Що стало причиною — поки що тільки належить з’ясувати, пише портал «Знай.ua» .

На даний момент з Ічні, яка стала епіцентром ПП, рятувальники масово евакуюють жителів. Подалі від пожежі вже вивезли близько 10 000 людей. Очевидці повідомляють, що ще до приїзду ДСНС люди сідали в машини і їхали самі, найчастіше у бік Ніжина та Чернігова.

«Територія 6-го арсеналу становить близько 682,6 га, з них технічна територія – 402 га. Організовано евакуацію населення із зони можливого ураження. До евакуації залучений автотранспорт. Евакуйовано близько 10 тис. осіб», — повідомляють представники Міністерства оборони.

В радіусі 20 кілометрів закрито повітряний простір, перекрито рух для поїздів і автотранспорту. Інформації про загиблих і постраждалих поки що не надходило.

«Організовано роботу оперативного штабу. Піднято по тривозі підрозділи ДСНС, Нацполіції та Нацгвардії. У МВС створено оперативні резерви з Нацполіції та Нацгвардії. Приведено у готовність медичні літак і вертоліт та два літаки Ан32-П. До місця події направлено 220 чоловік особового складу та 60 одиниць техніки ДСНС, в тому числі 21 піротехнічний розрахунок загальною чисельністю 105 осіб та 39 одиниць техніки, посилено наряди Нацполіції з міста Києва та Київської області у кількості 150 осіб та Нацгвардії – 100 осіб з підготовленими бронегруппами для патрулювання місця події»,- розповіли рятувальники.

Пожежа почалася близько 3:30 ранку.

«У нас чутні вибухи, видно заграву, снаряди розлітаються в усі сторони. Чути було, що полетіли туди літаки. А так люди розбігаються в різні сторони», — пишуть очевидці.

Нагадаємо, рятувальники попередили українців про страшну небезпеку. Недбалість та нехтування правилами безпеки є основними причинами смертельних пожеж.

Пожежа на складах ЗСУ: що встигли розповісти і показати на даний момент