Вирішальний бій… хлопці просять про молитву – адже на Донбасі сьогодні буде дуже жарко. Наші вже відбили 16 атак та знищили понад 60 одиниць техніки РФ і йдуть далі

На Сєверодонецькому напрямку противник за підтримки артилерії веде штурмові дії у напрямках Тошківка та Устинівка.

У Бахмутському напрямку ворог покращив тактичне становище у районі населеного пункту Василівка.

На Авдіївському, Курахівському та Новопавлівському напрямках ворог чинив вогняну поразку наших підрозділів із застосуванням артилерії та авіації.

На Запорізькому напрямку окупанти посилюють угруповання військ для відновлення наступальних дій у напрямі Василівка – Кам’янське. Здійснюють перегрупування.

На Южнобужском напрямі противник продовжує зосереджувати основні зусилля утримання зайнятих рубежів.

У Криворізькому та Миколаївському напрямах противник не припиняє артилерійського обстрілу позицій наших військ.

У Чорноморській та Азовській операційних зонах обстановка істотних змін не зазнала.

Ворог продовжує використовувати тактика терору проти українського цивільного населення на захоплених територіях, продовжується погіршення соціально-економічної ситуації на півдні та сході України.

Минулої доби на Донецькому та Луганському напрямках відбито 16 атак ворога, знищено 8 танків, 22 одиниці бойової броньованої техніки та 1 ворожий автомобіль.

Авіаційні підрозділи Повітряних Сил та протиповітряної оборони Сухопутних військ знищили 6 БПЛА, 1 ворожу крилату ракету та 30 бойових броньованих машин.

Нагадаємо, Ірина Венедиктова також розповіла, що 48 російських військових найближчим часом судитимуть за підозрою у скоєнні військових злочинів.