Спецслужби Росії конфліктують через наркотрафік з «ЛНР» і «ДНР»

Між російськими спецслужбами назріває конфлікт через поширення наркотиків на російську територію. Про це написав у Facebook координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат Дмитро Тимчук, передає СЬОГОДНІ.

За його словами, обсяги виробництва наркотиків переважно рослинного походження використовують не тільки на окупованих територіях, наркотрафік вийшов і на російський ринок.

Наркотики ринули як в російські селища неподалік від кордону з Донецькою та Луганською областями, так і до великих міст Росії. Однак тут не обійшлося без проблем між російськими структурами.

«Це призвело до того, що між представниками спецслужб РФ, що контролюють виробництво наркотиків в ОРДЛО, і тих, хто контролює їхнє поширення на території РФ (зокрема на території Ростовської області Росії) почали виникати конфліктні ситуації», – написав Тимчук.

Нещодавно Тимчук повідомляв, як «МВС ДНР» підсаджує своїх бойовиків на наркотики. У двох бригадах противника процвітає наркоманія, причому легкі наркотики вже не вважаються за проступок. Бойовикам підвозять наркотики прямо до КПП військових частин.

Також у ворога існують інші проблеми. Так, зрадники України стали командирами в «ДНР» і почали красти майно і карати підлеглихх. Колишні співробітники українського МВС змінили недавно звільнених командирів бойовиків і влаштували свавілля – налагодили схему розкрадань, а з особовий склад вже від них у шоці.

Спецслужби Росії конфліктують через наркотрафік з «ЛНР» і «ДНР»